top of page

מערכות חינוכיות

ייעוץ ארגוני ואימון

"במהלך השנה שהיתה לא פשוטה ובהחלט מאתגרת ומורכבת (קורונה), עברנו תהליך של ליווי ארגוני ומקצועי עם שרית סילברמן. תהליך הליווי שהיה תהליך אישי של מנהלת בחטיבה הצעירה, השפיע על כל צוות החטיבה הצעירה. מנהלת החטיבה הצעירה מציינת שבעקבות התהליך שעברה עם שרית, התבוננה על יכולות הניהול שלה ועברה שינוי משמעותית. בנועם ובמקצועיות, שרית ידעה ללוות אותנו בצורה מכילה ואמפתית ולא ויתרה במקומות בהם היה צורך".

 

מיכל אקסלרוד כהן, מנהלת בי"ס "נופים

"העבודה עם שרית הייתה מאוד משמעותית עבורי. בעזרתה הצלחנו להבין את הצרכים של מערך החינוך מיוחד בבית הספר ולאחר מכן לדייק את המטרות ולהגדיר את התפקידים של כל צוות המערך. הגדרת התפקידים נעשתה בצורה יסודית כאשר שרית קשובה לצרכים שעולים מהשטח. השאלות ששאלה עזרו לנו הצוות לחדד את תחומי הטיפול של כל בעל תפקיד במערך. לאורך כל הדרך שרית יצרה חיבור בין ההגדרה הכתובה לצרכי השטח. כמו כן, היא עזרה לנו ליצור שפה אחידה מבחינת נהלים ברורים והבנת הרציונל של כל נוהל. הפגישות הסדורות נסכו בי הרגשת ביטחון שאני לא לבד בתהליך. שיש מישהי שרואה אותי ,את הצוות ומובילה אותנו  בדרך לשינוי. בפגישות היא נתנה לי את המקום להעלות סיטואציות והתלבטויות ללא שום שיפוטיות. זהו תהליך חשוב ומלמד שגרם לי לשאול שאלות, לשנות  ולבנות את היחידה המיוחדת כל  כך במקצועיות".

 

מיטל אברהם, רכזת מערך חנ"מ בי"ס "נופים". 

"שרית ליוותה אותי ועדיין מלווה בחשיבה ובניית מערך כלל התפקידים בביה"ס. ישנם יועצים ארגוניים רבים, אך היתרון של שרית הוא שהיא הגיעה ממערכת החינוך ביצעה תפקידים שונים ומגוונים במערכת לאורך השנים ולכן מבינה במדויק את הצורך והאופן בו יש להתנהל בארגון שהוא בי"ס. מבינה את המורכבות היחסים בין מנהל ובעלי תפקידים, בין בעלי תפקידים ומורים ועוד. המענה שקיבלתי משרית ניתן באופן מכיל, עם הרבה הקשבה והבנה לצורך, עזרה בבירור ודיוק הצורך, והכל באופן מכיל ונעים. הייעוץ מומלץ לכל מנהל/ת". 

 

סיגל ראש, מנהלת בי"ס "נווה דליה"

"בהדרכתה והכוונתה של שרית חוויתי התפתחות מקצועית אדירה!!! קיבלתי כלים פרקטיים שעזרו לי לשכלל את תפקידי הניהולי. כתוצאה מכך בטחוני העצמי עלה  ונקודת המוצא שעימה אני מגיעה היום לתפקיד והבנת משמעותו נמצאים בנקודה שונה לחלוטין שתאפשר לי להוביל את הצוות להתייעלות וצמיחה. קיבלתי כלים שאפשרו לי להבין את תפקידי הניהולי ועזרו לי ליישם את הצרכים שעלו מהשטח. המפגשים תרמו רבות ליכולת שלי להעביר לצוות את התכנים מתבקשים לעבודת צוות מיטבית. הצלחתי לקדם בניית תכניות עבודה חודשיות, כתיבת "אני מאמין" עם הצוות, הגדרות תפקיד ונהלים אחידים לצוות, העצמת הצוות וגאוות יחידה".

 

רינת גבע, רכזת חט"צ בי"ס "נווה דליה".

שרית הצטרפה אלינו כשותפה אסטרטגית למהלך של ניהול ושינוי. כחלק מהשינוי הבנו כי יש לדייק את הנהלים והגדרות התפקיד, כמו כן ערכנו שינויים במבנים הארגוניים כדי לדייק את תהליכי העבודה. בעקבות התהליך נוצרה שפה משותפת והבנה של הצורך והשינויים הנדרשים. שרית הצליחה במיומנות ובמקצועיות רבה לדייק את התכנים ולבנות שגרות אשר הובילו לשינוי ארגוני מיטבי. לאורך העבודה המשותפת השיח תמיד התנהל באמפתיה והקשבה, שאילת שאלות ותהליכי מדידה והערכה. אין ספק שהליווי שלה היווה קטליזטור משמעותי לשינוי".

אביבית גרשון, מנהלת בית חינוך "פסגות".

"הליווי המכיל והמדויק של שרית שניתן לי ולצוות, הוביל לתהליכי שינוי, קידום ופיתוח אישיים וצוותיים. המפגשים מובילים לחשיבת עומק על תהליכי העשייה בתוך הצוותים המצומצמים והרחבים".

רווית קזס טירם, מנהלת בית חינוך "רונה רמון".

"שרית ליוותה אותי בתהליך כניסתי לעבודה כמנהלת בית ספר. תהליך הליווי כלל שיחות ייעוץ והכוונה שעזרו לי מאוד למקד את המטרות שלי על מנת לקדם תהליכים בבית הספר. שרית היתה קשובה לצרכים שעלו ממני בהתאם לקשיים שבשטח. היא שאלה אותי שאלות מכוונות שבעזרתן יכולתי להגיע לדרך פעולה נכונה עבורי. לאורך כל הדרך הרגשתי את הרצון והאכפתיות מצדה של שרית בהצלחתי ובהצלחת בית הספר, הרגשתי שאני לא לבד!

מודה לך מכל הלב, שרית יקרה". 

 

סמדר שריג, מנהלת בי"ס "מעוף".

"כחלק מתהליכים בבניית בית חינוך צומח רכשתי את שירותיה של שרית סילברמן ביועצת ארגונית. שרית הובילה תהליכים בבית החינוך, יזמה פגישות עם חברי הצוות ובנתה תכנית עבודה. במהלך עבודתה גילתה שרית אנושיות, גמישות ומקצועיות רבה. עבודתה תרמה להבנה טובה יותר של הצרכים והדגשים אשר יש לפעול לפיהם לקידום מהלכים משמעותיים בארגון".

 

שושנה בן צור, מנהלת בי"ס "נופרים".

"במסגרת השתלמות העצמת רכזי זה"ב מובילים, התנסינו בסדנאות עם הגב' שרית סילברמן, בנושאי מנהיגות ותקשורת בין אישית. שרית מרצה מקצועית, רהוטה, ממוקדת ומובילה את השיח ברגישות ופתיחות. תרמה רבות להעשרת והעצמת המשתלמים. מדברי המשתלמים: המפגשים היו מעניינים, מלאים כרימון, ההנחיה מקצועית, תכנית עשירה, מעצימה ומעוררת השראה, אי של סדר בתוך ים המשימות. בהחלט זכינו במרצה משובחת ובנושאים מעניינם וחשובים".

 

לימור חנין, ממונה על החינוך לבטיחות בדרכים, מחוז מרכז.

"תודה על תהליך מקצועי המייצר תהלכי עבודה תקינים של כל בעלי התפקידים בארגון. ממפגש למפגש הדברים החלו להתיישב, עשית לי סדר בכל הבלאגן הגדול בו הייתי נתונה. וכבר התהליכים החלו לנוע. הצוות מרגיש עשייה וארגון, מצפים לכל מפגש ליווי ומקבלים כלים יישומיים לעבודה בשטח. שרית תמיד זמינה, ומאפשרת, קשובה ומבינה. קולעת בול מטרה. בכל דבר שקורה, לא נלחצים כי יודעים ששרית תעשה סדר בעניינים. זו היתה שנה מיוחדת, מארגנת, מסדרת הכל במקומות הנכונים ואני כבר בציפייה לשנה הבאה".

 

עופרה אייזנברג, מנהלת מתי"א ראש העין.

"אני מרגישה שאני במקום הנכון".
"אני לומדת להשתמש יותר בהיגיון ופחות ברגש. פחות אימפולסיבית".

מתאמנת בתהליך לשינוי תעסוקתי

לקוחות פרטיים
אימון אישי

Therapist

אימון למנהלים
ממליצים

"לאחר תקופה, אני יכולה לומר שמשהו בי היום, יותר רגוע ופחות סוער".

Team Meeting

סדנאות אימון לצוותים
ממליצים

"התהליך עזר לי לבנות את עצמי מבחינה מקצועית טובה יותר".

סדנה לצוות מוביל

bottom of page